fpm
05 فروردین 1402 - 18:19

اختصاص ۷۱۹ تن سهمیه برنج و شکر طرح ضیافت در استان زنجان

زنجان-مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از صدور مجوز فروش استانی ۷۱۹ تن برنج و شکر  طرح ضیافت برای مصرف شهروندان زنجانی تا تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ولی الله زمانی روز شنبه گفت: ۷۱۹ تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی هومالی ۱۰ کیلویی، برنج هندی ۱۱۲۱ و شکر سفید از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه ۵۲۳ تن برنج در طرح ضیافت به شهروندان زنجانی اختصاص داده شده است، بیان کرد: ۴۰۰ تن برنج تایلندی هومالی در بسته بندی ۱۰ کیلویی با قیمت درب انبار ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۲۳ تن برنج هندی ۱۱۲۱ با قیمت درب انبار ۳۳ هزارتومان برای مشتریان عمومی، عاملین توزیع، مراکز خیریه و بهزیستی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌ها و فروشگاه ها در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص توزیع می‌شود.

زمانی خاطرنشان کرد: ۱۹۶ تن شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی ۱۸ هزار تومان و با احتساب ۱درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1109742