fpm
17 بهمن 1401 - 12:21

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت دولت سیزدهم است

رشت- استاندار گیلان با اشاره به پروژه های نیمه تمام و بر زمین مانده از سنوات گذشته گفت: تکمیل این پروژه‌ها در اولویت دولت سیزدهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم بهره برداری از استخر شنای فرهنگیان رشت، اظهار کرد: بهره برداری از این پروژه گام مؤثری در راستای پویاسازی بخش ورزش به ویژه شنا است.

وی با تاکید بر حفظ و نگهداری از امکانات زیرساختی در بخش‌های مختلف، افزود: افتتاح یک پروژه فقط کافی نیست باید در امر نگهداری آن هم دقت شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه استخر شنای فرهنگیان رشت فرصت خوبی برای برگزاری مسابقات فراهم می‌کند، گفت: محدودیت‌های زیادی در برگزاری مسابقات کشوری و بین المللی در این رشته در گیلان وجود داشت که با بهره برداری این مجموعه تا حدودی این محدودیت‌ها رفع شد.

عباسی با اشاره به پروژه‌های معوق و بر زمین مانده از سنوات گذشته در گیلان، بیان کرد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و بر زمین مانده در اولویت دولت سیزدهم است.

وی ادامه داد: این پروژه از سال ۹۳ که به علت شرایط اقلیمی متوقف شده بود با نگاه ویژه دولت سیزدهم به بهره برداری رسید.

استاندار گیلان با تاکید بر فراهم سازی بسترهای شور و نشاط و شادابی در مدارس و محیط‌های آموزشی، اضافه کرد: ایجاد سالن‌های چند منظوره فرهنگی و ورزشی در کنار مدارس و فضاهای آموزشی در شهرستان‌ها مورد توجه قرار گیرد.

عباسی با تاکید بر اینکه بسترهای فعالیت همه رشته‌های ورزشی فراهم شود، گفت: توانمندسازی و شکوفایی استعدادهای ورزشی با برنامه محوری و ایده پردازی محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه دانش آموزان آئینه تمام نمای انقلاب اسلامی هستند، افزود: سرمایه گذاری در بخش تعلیم و تربیت بسیار اهمیت دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1022211