fpm
08 مرداد 1401 - 10:40

آیا راه آهن شیراز اصفهان تخریب شده است؟

شیراز-ایرنا- خبر تخریب ریل و راه آهن شیراز اصفهان حد فاصل اقلید و بسته شدن این مسیر در حالی در فضای مجازی منتشر شده که مدیر کل راه آهن فارس این موضوع را تکذیب و توضیحاتی در این باره ارایه کرد.

به گزارش ایرنا، انعکاس خبر تخریب ریل راه آهن شیراز به اصفهان حدفاصل خرمبید تا اقلید به سبب سیلاب و مسدود شدن این مسیر ریلی در ساعات گذشته نگرانی هایی را در این باره به دنبال داشت.

مهرداد انصاری مدیرکل راه آهن استان فارس روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در پی بارش های دو روز اخیر و بروز سیلاب چند آب بند در مسیر صفاشهر شکسته بود که مدیران بحران استان احساس خطر کرده و این موارد را اعلام کردند اما این مساله ارتباطی با راه آهن شیراز اصفهان ندارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر تردد قطار در محور اصفهان به شیراز انجام می شود.

مدیر کل راه آهن استان فارس اضافه کرد: وجود مشکلات و آسیب به سازه های ریلی استان همواره وجود دارد و بصورت مداوم کار بهسازی و تعمیرات انجام می شود و این موضوع امری طبیعی است اما اکنون هیچ محدودیت آمد و شد در این زمینه وجود ندارد.

انصاری  اظهار داشت: در حال حاضر در محدوده اقلید بارندگی شدید است و کارکنان پشتیبانی راه آهن بصورت شبانه روزی در حال خدمت هستند و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 496457