fpm
12 مرداد 1401 - 21:32

اجرای طرح حونیم در کهگیلویه و بویراحمد

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح حامیم از ۲۲ مرداد در استان به مدت یک هفته به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه یاسوج برگزار می شود.

آیت الله سید نصیر حسینی گفت: طرح " حامیم" یک اقدام ارزشمند است و ما باید نیرو‌های شایسته را تحت آموزش قرار دهیم و آن‌ها را به نیروی توانمند انقلابی تبدیل کنیم.

او در نشست هماهنگی اجرای طرح کشوری حامیم، می گوید: رویکرد نظام جمهوری اسلامی سازماندهی و توانمند سازی نیرو‌های انقلابی است.

به گفته نماینده ولی فقیه در استان، دانشگاهی که در درون جمهوری اسلامی ایران است خط مشی آن و جریان آن باید به شکلی مدیریت شود که محل تولید نیرو‌های ولایی، انقلابی و مذهبی باشد.

حسینی می گوید: این طرح قابل تحسین است و از همه مسئولان می خواهیم از این طرح حمایت کنند تا انسان‌هایی با تفکر انقلابی و توانمند در جامعه پرورش یابند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز در این نشست گفت: انتظار همه ما این است که از قشر مومن و مسلمان دانشگاه حمایت کنیم و دانشگاه را که یکی از رسالت‌های آن رسالت فرهنگی است به سمتی ببریم که جوانایی مومن، متدین و متعد تحویل جامعه بدهیم.

محمد غلام نژاد می گوید: در همین راستا در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با برگزاری همایش‌های گسترده ای، چون طرح ضیافت، کارگاه‌های جهاد تبیین، اردو‌های فرهنگی و جهادی بر آن بودیم تا در این راه گام برداریم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و دبیر این طرح گفت: طرح کشوری حامیم با هدف جذب نیرو‌هایی از میان نخبگان دانشگاهی به ویژه دانشجویان فعال و انقلابی از تاریخ ۲۲ مردادماه به مدت یک هفته برگزار خواهد شد.

دانشجویان فعال و انقلابیحجت الاسلام و المسلمین مسعود داستار با بیان اینکه دوره آموزشی و مهارت افزایی یک هفته ای بر مبنای تمدن سازی اسلام و انقلاب برگزار می شود گفت: در این دوره کارگاه‌هایی نیز در راستای جریان شناسی فکری، جهاد تبیین، فن بیان و ... نیز برای شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.

دبیر طرح حامیم می گوید: در این دوره آموزشی دانشجویان در جریان دستاورد‌های انقلاب قرار خواهند گرفت تا عظمت راه طی شده را ببینند، چشم اندازه‌هایی را که برای آینده داریم را درک کنند و نسبت به آن‌ها متعهد باشند و احساس مسئولیت نموده و در عرصه‌های مختلف برای حمایت از آزمان‌های انقلاب ایفای نقش کنند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن تقدیر و تشکر از دفاتر مقام معظم رهبری در راستای مدیریت این طرح، گفت: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز در این طرح همواره پیشگام بوده و حمایت‌های لازم در راستای اجرای طرح را با دفتر نهام مقام معظم رهبری در دانشگاه داشته که امید است بتوانیم با اجرای این طرح گام‌های بلندی در راستای اهداف عالیه نظام و انقلاب برداریم.

باشگاه خبرنگاران جوانکهگیلویه و بویراحمدیاسوج

شناسه خبر: 528866