fpm
09 دی 1401 - 16:46

یک نماینده مجلس: مردم در نهم دی 88 مُهر بطلانی بر اقدامات فتنه‌گران زدند

نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: مردم در نهم دی 88، بعد از اینکه هتاکی‌ها و بی‌مبالاتی‌ها و جسارت‌ها در توهین به اباعبدالله و هیئت‌های مذهبی به اوج خود رسید، در یک حرکت خودجوش مردمی، همه آمدند و مُهر بطلانی بر این حرکات زدند.

غلامحسین رضوانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به حرکت عظیم مردم در 9 دی سال ۸۸، گفت: این از جمله یوم‌الله‌هایی است که ما باید همواره آن را گرامی بداریم، به دلیل اینکه مردم ایران بعد از تحمل چند ماه ناملایمات و ناجوانمردی‌هایی که از بعضی‌ افراد داخلی دیدند و بعد از اینکه هتاکی‌ها و بی‌مبالاتی‌ها و جسارت‌ها در توهین به اباعبدالله و هیئت‌های مذهبی به اوج خود رسید، در یک حرکت خودجوش مردمی، همه آمدند و مهر بطلانی بر این حرکات زدند و باعث شدند هم دشمن داخلی و هم دشمن خارجی و دنباله‌داران آنان همگی مأیوس شده و شکست بخورند.

وی افزود: همیشه مردم ما با فاصله معناداری جلوتر از مسئولین حرکت کرده‌اند و در بزنگاه‌ها به خوبی از اهداف و آرمان‌های انقلاب دفاع کردند، بنابراین باید دقت کنیم بهترین الگو برای ما، همین مردم انقلابیِ بدون چشم‌داشت و حامی سرسخت نظام و وطن هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس درباره اغتشاشات اخیر نیز،  گفت: یکی از دلایلی که اغتشاشات اخیر بسیار خشونت‌بار بود این بود که با توجه به تجربیاتی که دشمنان انقلاب از ما داشتند، فکر کردند تنها راهش این است که مردم را بترسانند و تصور می‌کردند با این اغتشاشات و شقاوت‌هایی که به خرج دادند، مردم تماشاچی می‌مانند و جا می‌خوردند و این‌ها می‌توانند به اهداف پلید خود برسند.

رضوانی در پایان خاطرنشان کرد: دقیقا مردم با حرکاتی مشابه نهم دی بود که به دشمن فهماندند، ایران اسلامی همواره پا برجا، زنده، مقاوم و پیروز باقی خواهد ماند و این اغتشاشات به جایی نمی‌رسد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 944159