fpm
21 بهمن 1401 - 10:42

عملیات اجرایی اولین واحد مرغ مادر گوشتی در گناوه آغاز شد

گناوه- عملیات اجرایی اولین واحد مرغ مادر گوشتی ۶۰ هزار قطعه‌ای با حضور استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی در روستای کوهک شهرستان گناوه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی زاده در این آئین اظهار داشت: همزمان با دهه فجر، عملیات اجرایی اولین واحد مرغ مادر گوشتی ۶۰ هزار قطعه‌ای در گناوه آغاز شد.

استاندار بوشهر افزود: با تکمیل این پروژه که امروز به همت سرمایه گذار بخش خصوصی عملیات اجرایی آن آغاز شد، زنجیره تولید مرغ در منطقه تکمیل می‌شود.

استاندار بوشهر افزود: این اقدام‌ها به تنهایی کافی نیست و باید ظرفیت‌های بیشتری در راستای توسعه این صنایع و تولید مرغ مورد نیاز استان و منطقه ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه افتتاح این طرح‌ها نمونه‌ای از کارهای جهادی و انقلابی است افزود: با همکاری و تعامل بسیار خوب بین مسئولان شهرستانی و استانی اقدامات موردنیاز برای راه اندازی این واحد انجام شد تا کار در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام برسد و امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه هستیم.

فاز نخست پروژه واحد «مرغ مادر گوشتی ۶۰ هزار قطعه‌ای» با سرمایه گذاری ۶۵۰ میلیارد ریال، تولید ۳۰ هزار قطعه‌ای، اشتغال ۳۰ نفر در روستای کوهک شهرستان گناوه آغاز شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1030950