fpm
16 بهمن 1401 - 22:01

مدیران برای خدمت به مردم محدود به یک اتاق کار نباشند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مهم‌ترین مسئولیت مدیران خدمت به مردم است و این جزء وظایف ذاتی آنان محسوب می‌شود، بنابراین مسئولان نباید خود را به اتاق کارشان محدود کنند و فقط منتظر مراجعه‌ مردم باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، محمد کرمی امروز در نشست شورای اداری شهرستان گلشن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک ایام مبارک دهه فجر اظهار داشت: نتیجه گزارشاتی که توسط مدیران در جلسات مختلف ارائه می‌شود، باید در کف میدان و به صورت عملی قابل لمس باشد.

وی ادامه داد: کار و تلاش عین عبادت است بنابراین هنگامی که با تمام توان در راه خدمت به مردم کار کردیم، خداوند به آن برکت می‌دهد.

وی اذعان کرد: مردم باید پای کار بیایند چرا که هر جا به موفقیتی رسیدیم به دلیل حضور حداکثری همین مردم است.

کرمی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از مهاجرت، روستاها باید جذابیت داشته باشد لذا باید روستاها را تقویت کنیم چرا که تامین و امنیت غذایی اهمیت بسزایی دارد.

وی تاکید کرد: بیش از ۶ هزار کلیومتر راه روستایی در استان داریم که باید با یک برنامه‌ریزی درست و مدون بهسازی شوند.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر افزایش سهمیه آرد در کل استان اظهارداشت: در اعطای امتیاز نانوایی نباید انحصاری عمل کنیم چرا که باید تعداد نانوایی‌ها آن‌قدر زیاد شوند که نانوایی‌ها  وارد فضای رقابتی و افزایش کیفیت نان شوند.

وی تصریح کرد: سهمیه آردی که به‌ نانوایی‌ها تعلق می گیرد، ضمان شرعی دارد لذا خرید و فروش آن غیرمجاز است و در این زمینه‌ دستگاه های نظارتی باید رسیدگی کنند.

کرمی خاطرنشان کرد: همدلی و همبستگی ارزش و اهمیت فراوانی دارد پس همه دستگاهها دست به دست هم دهید چراکه وقتی به یکدیگر کمک کردید شهر به راحتی آباد می‌شود.

وی تصریح کرد: اختلاف برای هر مجموعه‌ای به مثابه سم مهلک و کشنده است و باعث کندی پیشرفت و عدم توسعه می‌شود و این امر اصلاً با آموزه‌های دینی همخوانی ندارد.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: طرح جهاد آبرسانی برای یک هزار و ۷۵۰ روستا استان در حال اجرا ست اما همچنان دو هزار روستای دیگر نیازمند آبرسانی خواهد بود.

پایان پیام/3139

منبع: فارس
شناسه خبر: 1021250