fpm
10 مرداد 1401 - 11:06

معاون استاندار قم: از مدیران جسور و تصمیم‌ ساز حمایت می‌شود

قم- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با اشاره به روند عزل‌ و نصب ها در مجموعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: از مدیران جسور و تصمیم‌ ساز حمایت می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی در این زمینه افزود: انتصابات در دستگاه‌ های اجرایی استان بر اساس شاخص‌ هایی انجام می‌شود که شایسته‌سالاری اولویت نخست در این انتصابات است.

وی اضافه کرد: ضمن آنکه علاوه بر تخصص، پاکدستی، انقلابی‌گری، فسادستیزی، داشتن روحیه مردمی و جهادی که از ویژگی های مدیران در دولت مردمی است، به‌عنوان شاخص مدیران استان مد نظر است.

وی با بیان این‌که این دولت و شخص استاندار بارها گفته‌اند که با هیچ مدیری تعارف نداریم، تصریح کرد: هر مدیری که از مدار قانون، خدمت‌گذاری و ویژگی‌های مورد نظر دولت مردمی خارج شود، در مرحله نخست تذکر و تبیین موضوع صورت می‌گیرد و اگر اصلاح نشد، برخوردهای لازم انجام خواهد شد.

قریشی با تاکید بر این‌که در راه خدمت به مردم با هیچ مدیری عقد اخوت نبسته‌ و تعارف نداریم، ابراز کرد: قرار نیست هر کسی که حکم مدیریت گرفت حتما تا آخر مدیر بماند و اگر عملکر مناسبی نداشت به هر جمع‌بندی برسیم، ابتدا به اطلاع استاندار می‌رسانیم و سپس بر اساس صلاحدید و بررسی تمامی شرایط عمل می‌کنیم.

وی با اشاره به این‌که روند بررسی عملکرد مدیران به‌صورت مستمر پایش و رصد می‌شود، یادآور شد: یکی از مشکلات ضعف مدیران، در تصمیم گیری هاست و لذا از مدیران جسور و تصمیم گیر در جهت رفع مشکلات مردم حمایت می‌شود.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 510994