fpm
11 دی 1401 - 21:12

خبرنگار مهر برگزیده جشنواره ملی «سردار تا سردار» شد

رشت- خبرنگار خبرگزاری مهر در استان گیلان رتبه سوم بخش گزارش جشنواره ملی «سردار تا سردار» را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر یکشنبه برگزیدگان دومین جشنواره ملی رسانه‌ای سردار تا سردار معرفی و تجلیل شدند.

مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره ملی سردار تا سردار که با حضور سردار «محمدعلی جعفری» فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله الاعظم و جمعی از مسئولان استانی در تالار مرکزی رشت برگزار شد، از «بهرام قربانپور» خبرنگار مهر در گیلان به عنوان برگزیده این جشنواره تجلیل شد.

گفته می‌شود اثر «روایت یک قرن گمنامی میرزای جنگل / دلایل شکست نهضت واکاوی شود»، رتبه سوم در بخش گزارش دومین دوره جشنواره ملی سردار تا سردار را کسب کرد.

برگزیدگان جشنواره ملی سردار تا سردار در بخش اینفوگرافی؛

در این بخش بنا به رأی هیئت داوران نفر اول و دوم نداشت و نفر سوم «محمدجواد پرداخته» و «محمد جمشیدی» از گیلان شایسته تقدیر شد.

همچنین در بخش متون ادبی؛ خانم مشایخ از گیلان نفر اول، خورسندی از استان قم نفر دوم و خانم قطبی از گیلان نفر سوم و همچنین خانم حلیمیان از خراسان رضوی شایسته تقدیر شد.

اما در بخش گزارش؛ سولماز عنایتی از همدان نفر اول، خانم فاطمه احمدی از گیلان نفر دوم و بهرام قربانپور از گیلان نفر سوم انتخاب شدند.

در بخش یادداشت و سرمقاله؛ محمد حسین زاد فلاح از گیلان نفر اول، سید سجاد محتشم از گیلان نفر دوم و رقیه توسلی از مازندران نفر سوم را کسب کرد.

در بخش تیتر؛ بنا به رأی هیئت داوران نفر اول و دوم نداشت و خانم اقدامی عنوان سوم این بخش را به خود اختصاص داد.

در بخش عکس؛ خانم مهتاب باقرزاده از گیلان نفر اول و حمیدرضا علیپور از گیلان شایسته تقدیر شد و بنا به رأی هیئت داوران در این بخش دوم و سوم برگزیده نداشت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 948587