fpm
04 فروردین 1402 - 11:51

مشارکت سایپا و ایران خودرو برای ارائه خدمات امدادی در سراسر کشور

طرح مشترک خدمات نوروزی سایپا و ایران خودرو در ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱، با  اشاره به اتحاد استراتژیک دو گروه به منظور خدمات‌رسانی آغاز شده است.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نخستین روز از آغاز سال 1402، مدیرعامل امدادخودرو سایپا از مرکزپاسخگویی هوشمند ایران خودرو بازدید کرد.

کامبیز قلی زاده مدیرعامل امدادخودرو سایپا یدک در نخستین روز از آغاز سال نو و در ششمین روز از طرح مشترک خدمات نوروزی گروه  خودروسازی سایپا و ایران خودرو با حضور در شرکت امدادخودروایران در جریان فرایند امدادرسانی به مردم قرار گرفت.

سیدعباس میرحسینی، مدیرعامل امدادخودرو ایران نیز در ادامه با حضور در مرکزتماس امدادخودرو سایپا ضمن آشنایی با روندها و نحوه پاسخ‌گویی در این شرکت، زمینه های تداوم همکاری را بررسی و با مدیران شرکت امدادخودروسایپا دیدار و گفت و گو کرد.

باتوجه به آغاز طرح مشترک خدمات نوروزی گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو در 24 اسفندماه 1401، مدیران عامل دو شرکت با  اشاره به اتحاد استراتژیک دو گروه به منظور خدمات‌رسانی و استفاده از امکانات و پتانسیل‌های دو شرکت بر ارتقا کمی و کیفی خدمت امدادی در سراسر کشور تاکید کردند.

لازم به ذکر است در سال جاری برای نخستین بار، بازوهای خدمات امدادی بزرگترین مجموعه‌های خودروسازی کشور به صورت مشترک اقدام به ارایه خدمات گسترده در ایام نوروز کرده اند.

گفتنی است شماره‌های سراسری 096550 (امدادخودرو سایپا) و 096440 (امدادخودروایران) در ایام نوروز با ایاب و ذهاب رایگان، در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمات رسانی به هموطنان در سراسر کشور است.

 

 انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1107687