fpm
18 بهمن 1401 - 12:24

ساختمان ستاد شبکه و مرکز بهداشت شهرستان دره‌شهر کلنگ‌زنی شد

ایلام-ساختمان ستاد شبکه و مرکز بهداشت شهرستان دره‌شهر در دهه فجر کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز سه شنبه در ادامه سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام به شهرستان دره‌شهر، ساختمان ستاد شبکه و مرکز بهداشت شهرستان دره‌شهر با حضور امام جمعه شهرستان دره‌شهر، نماینده حوزه انتخابیه دهلران در مجلس و جمعی از مدیران کلنگ زنی شد.

شهریار عباسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام در این مراسم، یکی از مهمترین اولویت‌های دولت را حفظ سلامت مردم عنوان کرد و گفت: احداث مرکز بهداشت دره‌شهر یکی از مهمترین نیازهای مردم این شهرستان است. وی اظهار کرد: این پروژه با زیربنای بیش از یک هزار متر در دو طبقه و در ۳۰ اتاق با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان امروز کلنگ‌زنی شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام افزود: همچنین با پیگیری‌های بعمل آمده و تلاش نماینده حوزه انتخابیه دهلران در مجلس پروژه آموزشگاه بهورزی دره شهر بعد از چند سال بلاتکلیفی روند اجرایی آن مجدداً آغاز و اعتبار حدود سه میلیارد تومان برای این پروژه نیمه تمام در نظر گرفته شده است.

براساس این گزارش، ۱۹ پروژه شهرستان دره‌شهر همزمان با دهه مبارک فجر با اعتبار بیش از ۶۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1024485