fpm
05 فروردین 1402 - 15:05

کشف یک تن مواد مخدر در استان اصفهان/ ۷ نفر از عوامل اصلی قاچاق دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از انهدام ۲ باند قاچاق مواد مخدر و کشف یک تن و ۱۰۰ کیلو انواع مواد مخدر از ابتدای اجرای طرح نوروز تاکنون در استان اصفهان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سردار محمدرضا میرحیدری در این خصوص اظهار داشت: در راستای کنترل مبادی ورودی و خروجی استان با هدف مقابله قاطع با سوداگران مرگ، از ابتدای اجرای طرح نوروزی که از 27 اسفند‌ماه آغاز شد مأموران انتظامی این فرماندهی با تلاش‌های شبانه‌روزی و اقدامات هوشمندانه پلیسی موفق به شناسایی و انهدام 2 باند قاچاق مواد مخدر شدند.

وی افزود: در این راستا یک تن و 100 کیلو انواع مواد مخدر عمدتاً از نوع تریاک و حشیش کشف ، 7 نفر از عوامل اصلی قاچاق مواد مخدر دستگیر و 11 دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: یکی دیگر از دغدغه‌های شهروندان و خانواده‌ها حضور معتادان متجاهر در سطح شهر بوده که طی این مدت با پاکسازی نقاط اسکان و تجمع معتادان متجاهر و کارتن خواب، تعداد550 نفر از این افراد جمع آوری و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی جهت درمان به مراکز درمانی و ترک اعتیاد معرفی شدند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند با شماره گیری شماره 21825446 هرگونه مورد مشکوکی را در این زمینه به ستاد خبری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اطلاع دهند.

انتهای پیام/163/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1109447